Paladin, Restauracja & Winiarnia

  ul. Jana z Kolna 7, Szczecin

  +48 660 503 769

poniedziałek - niedziela 12:00 - 22:00

O nas

O nas

PALADIN Restauracja&Winiarnia

 

 

Paladin jest kameralną Restauracją-Pizzerią oferującą dania kuchni włoskiej, zlokalizowaną w sercu Szczecina - na Szczecińskich Bulwarach.

 

Powstanie Restauracji zainspirowała pasja oraz zamiłowanie do słonecznej Italii, jej uroków, klimatu, kuchni i oczywiście wina.

 

Naszym celem było stworzenie wyjątkowej atmosfery w lokalu, jako miejsca nie tylko spożywania posiłków ale także kulturalnych spotkań, połączonych z ciekawymi wydarzeniami np. testowanie wina, warsztaty kulinarne i wiele innych, które zamierzamy organizować. W tym celu stworzyliśmy Klub Paladin, do którego zapraszamy wszystkich miłośników kuchni włoskiej.

 

Wszystkie nasze dania przygotowywane są ze świeżych , oryginalnych, włoskich produktów a najważniejszym wyposażeniem lokalu jest piec opalany drewnem, dzięki któremu oferujemy wyśmienitą pizzę.

 

Naszą pizzę w sezonie można również kupić na kawałki - to przede wszystkim propozycja dla spacerowiczów.

 

Dopełnieniem każdej potrawy może być wspaniałe wino, importowane bezpośrednio z Włoch z winnicy Paladin zlokalizowanej w regionie Veneto, której historia sięga 1962 roku.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy u nas czuł się dobrze. Wyposażenie lokalu ma zapewnić pełen komfort naszym Gościom - w lokalu działa bezpłatne Wi-Fi, lokal jest klimatyzowany a każdy stolik ma dostęp do sieci elektrycznej, gdzie można podłączyć swój laptop i inne urządzenia.

 

Kochamy dzieci i chcemy aby zarówno one jak i ich rodzice czuli się u nas wspaniale. W lokalu dostępne są zabawki i gry rodzinne, dzieci mogą oglądać bajki. Mamy też wygodne krzesełka, przewijak w łazience a na życzenie podgrzewacz do butelek.

 

Przy lokalu znajduje się dogodny parking.

 

Postanowiliśmy być coraz lepsi i doskonalsi, dlatego każda opinia jest dla nas ważna.

 

Jeśli podobało Ci się u nas – powiedz to wszystkim

Jeśli nie – powiedz to nam!